Nákupy, jídlo a zábava | Hotel Standard | Rašínovo nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

  1. Projekt pražských ulic tvoří provázaný systém firem, restaurací, obchodů. 
  2. Poskytne Vám výhody a podporu napříč ostatními firmami v projektu.
  3. Budeme propagovat projekt pražských ulic, tedy i Vás! Celek je vždy víc než jeho samostatné části!

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 Ubytování s výhledem na Pražský hrad

Náš Hotel a Residence ROYAL STANDARD je secesním domem postaveným v roce 1913 na nábřeží řeky Vltavy mezi Národním divadlem a Vyšehradem a patří mezi národní kulturní památky.

Hotel a Residence ROYAL STANDARD má 5 podlaží s výtahem. Nabízí svým hostům luxusní ubytování v apartmánech s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu – aktuální pohled z web-kamery a ve standardních hotelových pokojích situovaných do dvora, které jsou oblíbeny pro svůj klid a pohodu.

V nabídce ubytování jsou dvoulůžkové pokoje pro jednu osobu, dvoulůžkové pokoje pro dvě osoby, apartmány standard, luxusní jednoložnicový apartmán a luxusní dvoulouložnicové apartmány. Pokoje a apartmány jsou kvalitně zařízené se standardem 3* a 3*Lux.

Součástí nabídky je také uzavřené parkoviště. Pravidelně jsou aktualizovány velice výhodné speciální nabídky.

Kontakt

  • Hotel Standard
  • Ulice: Rašínovo nábř. 406/38
  • PSČ: 128 00
  • Město: Praha 2

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.